otrdiena, 2008. gada 1. jūlijs

Not bad, not bad...

www.CyberDunk.com


Sestdien darbam ar Latvijas izlasi Rīgā ieradies NBA kluba Goldensteitas «Warriors» fiziskās sagatavotības treneris Džons Marejs, aģentūru LETA informēja Latvijas Basketbola savienības (LBS) preses dienests.

Marejs Rīgā paredzējis uzturēties līdz 4. jūlijam, kur kopā ar fiziskās sagatavotības treneri Viktoru Lāci vadīs treniņus Latvijas vīriešu basketbola B izlasei. Visi interesenti ir aicināti vērot treneri darbā no 1. līdz 3. jūlijam rīta treniņos pulksten 11.00 Olimpiskajā sporta centrā, Rīgā, Grostonas ielā 6b.

Marejs jau četras sezonas ir «Warriors» fiziskās sagatavotības treneris, taču paralēli savam pamatdarbam jau no pagājušā gada konsultē Latvijas vīriešu basketbola izlasi, kā arī regulāri vada seminārus, piedalās dažādās nometnēs, konsultē profesionālās sporta komandas un piedalās iknedēļas raidījumā televīzijā.

«Esam ļoti priecīgi Rīgā uzņemt Mareju, tādējādi turpinot mūsu sadarbību ar viņa pārstāvēto klubu. Viņa vizītes galvenie uzdevumi ir darbā ar B izlases puišiem apmācīt Latvijas izlases fiziskās sagatavotības treneri Viktoru Lāci, kopā ar viņu un izlases galveno treneri Nenadu Trajkoviču izstrādāt galvenās izlases gatavošanās plānu tieši no fiziskās sagatavotības perspektīvas un, protams, izstrādāt individuālo treniņu programmu Andrim Biedriņam, lai gan uz doto brīdi oficiāli viņš nav «Warriors» spēlētājs. Gribam dot iespēju mācīties arī citiem speciālistiem, tāpēc treniņi Mareja vadībā ir atvērti visiem,» uzsver nacionālo basketbola izlašu direktors Edgars Buļs.

www.CyberDunk.com

Nav komentāru: