piektdiena, 2008. gada 1. augusts

Aha!

UEFA kausa izcīņas pirmās kvalifikācijas kārtas atbildes spēlē «Liepājas metalurga» futbolisti savā laukumā ar 2:0 pieveica Ziemeļīrijas klubu «Glentoran», divu spēļu summā izcīnot uzvaru ar 3:1.

Spēle iesākās laukuma saimniekiem dramatiski, jo jau ceturtajā minūtē strīdīgu sarkano kartīti nopelnīja liepājnieku vārtsargs Andrejs Krucs, bet viņa vietu vārtos ieņēma pieredzējušais Viktors Spole, kurš uzreiz atvairīja 11 metru soda sitienu.

Pirmā puslaika 36. minūtē mača rezultātu atklāja Latvijas izlases uzbrucējs Ģirts Karlsons, bet četras minūtes līdz spēles pamatlaika beigām Karlsons guva savus otros vārtus mačā, nodrošinot liepājniekiem uzvaru ar 2:0.

«Liepājas metalurga» komanda savus nākamos pretiniekus uzzinās piektdien, kad UEFA galvenajā mītnē Nionā (Šveice) notiks UEFA kausa izcīņas otrās kārtas pāru izloze. Par liepājnieku pretiniekiem var kļūt tādi klubi kā «Aston Villa» (Anglija), Tronheimas «Rosenborg» (Norvēģija), «Manchester City» (Anglija), «Gent» (Beļģija) un «Brondby IF» (Dānija).