trešdiena, 2008. gada 16. aprīlis

GO!!!

Latvijas Sieviešu Basketbola līgas finālsērijas otrajā mačā «TTT/Rīga» savā laukumā ar 76:56 pieveica SK «Cēsis», sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 2:0.

Spēles pirmajā ceturtdaļā, galvenokārt, ar Nikešas Seilsas pūlēm vadībā izvirzījās cēsinieces, tomēr jau ceturtdaļas beigās mājinieces spēja izlīdzināt mača gaitu. Otrās ceturtdaļas sākumā «TTT/Rīga» sāka pārņemt spēles kontroli savās rokās, un pirmajās trīsarpus minūtēs veica izrāvienu 8:0, bet pirmo puslaiku noslēdza ar +10 (36:26).

Trešās ceturtdaļas pirmajās četrās minūtēs rīdzinieces veica spurtu 15:4, tādejādi iegūstot jau vairāk nekā 20 punktu pārsvaru (51:30). Atlikušajā spēles laikā SK «Cēsis» vairs nespēja apdraudēt «TTT/Rīga» komandas uzvaru, tādejādi rīdziniecēm līdz čempionu titulam atlicis izcīnīt vēl vienu panākumu.

Rezultatīvākā uzvarētāju rindās ar 19 punktiem bija Latanja Vaita, 17 punktus pievienoja Ieva Tāre, bet 11 punktus sakrāja Aija Brumermane. SK «Cēsis» komandā ar 19 punktiem izcēlās Nikeša Seilsa, bet desmit punktus guva Lāsma Jēkabsone.

Atgādinām, ka pirmajā spēlē Cēsīs «TTT/Rīga» izcīnīja uzvaru ar 75:50. Finālsērijas trešā un, iespējams, pēdējā spēle notiks 22. aprīlī, pulksten 18.30 Cēsīs.