svētdiena, 2008. gada 13. janvāris

Sastāvs un tā meklēšana

Divi, divi, kas tie divi,
Kas spēlēja visu spēli?
Aigariņš un Tomiņš,
Tie spēlēja visu spēli!

Mūsu komandā Latvian Devils pašlaik spēlē tikai viens C un viens PF, tomēr viņi abi ir lieliski spēlētāji, katru dienu ēd "Snickers" un dzer "Gatorade", un tāpēc viņi var spēlēt katru spēli! Komandas galvenais treneris jau vēlētos lai komandā būtu arī rezervers PF un C, bet Aigars ar Tomu saka, ka tādā gadījumā viņi ies atpakaļ uz Los Angeles Lakers, jo negrib dalīt savu vietu ar citiem spēlētājiem!

Aigars Gulbenietis in mūsu komandas Centrs, un viņš spēlē kā Dvaits Hovards! Viņš pagaidām ir lielākais pretendents uz Latvijas Čempionāta MVP titulu, jo Ziemassvētkos viņš Salavecim uzrakstīja vēstuli, ka vēlētos iegūt šo balvu! Toms Suharevskis ir mūsu Power Forward, viņš ir arī mūsu komandas vadītājs, bet viņš domā, ka spēlēs viņš ir pavisam cits cilvēks, jo Toms ir šizofrēniķis! Pēdējā laikā viņam diezcik labi ar metienu precizitāti spēlēs neiet, bet tas tāpēc ka pirms mēneša kādā treniņa viņš salauza roku, kad pēc neveiksmīga mēģinājuma nobloķēt mūsu SG Arturu Kigitovicu, viņš ar visu spēku trieca roku pret vairogu! Tomēr mēs par to neskumstam, jo arī bez viņa gūtajiem punktiem varam uzvarēt spēles!

Pašlaik komandā lielākās problēmas sagādā PG pozīcija! Mums komandā spēlē viens labs turku PG, bet valsts policija laikam uzķēra, ka viņš ir nelegālais imigrants, tāpēc viņam nāksies atgriezties Turcijā, bet mums - meklēt jaunu PG! To arī pilnā sparā daram - esam jau aizsūtījuši piedāvājumus tādiem normāliem čaļiem kā Gilbertam Arenas un Stīvam Nešam, bet viņi tomēr baidās no lielās Latvijās līgas konkurences, tāpēc vēl kādu laiku spēlēs NBA! Un tāpēc mēs sākām meklēt PG šeit - www.Talkdep.com

To be continued!

Nav komentāru: