sestdiena, 2008. gada 4. oktobris

Surprise!!!

UEFA Čempionu līgā turpina pārsteigt Rumānijas klubs «CFR 1907 Cluj» un Kipras klubs «Anorthosis Famagusta», kuri trešdienas vakarā izcīnīja kārtējos punktus.

«CFR 1907 Cluj» savā laukumā cīnījās neizšķirti 0:0 ar Londonas «Chelsea», tādejādi abi minētie klubi pēc pirmajām divām kārtām ar četriem punktiem ir A apakšgrupas līderi. Otrā A apakšgrupas spēlē «AS Roma» futbolisti otrajā puslaikā izcīnīja uzvaru viesos pār «Girondins Bordeaux».

B apakšgrupā par pastarīšiem uzskatītais «Anorthosis Famagusta» mājas spēlē ar 3:1 pārspēja Atēnu «Panathinaikos» un patlaban ar četriem punktiem dala pirmo vietu ar Milānas «Inter» komandu, kas savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Brēmenes «Werder».

Dramatiski notikumi risinājās Doņeckā, kur vietējais «Shakhtar» pēdējās sekundēs izlaida no rokām uzvaru pār «FC Barcelona». 87. minūtē Lionels Messi izmantoja rupju «Shakhtar» vārtsarga Andrija Pjatova kļūdu un panāca izlīdzinājumu, bet ceturtajā kompensācijas laika minūtē argentīniešu uzbrucējs izrāva uzvaru.

Tikmēr D apakšgrupā pēc divām spēļu kārtām radušies divi izteikti favorīti - «Liverpool FC» un Madrides «Atletico», kuri abās spēlēs izcīnījuši uzvaras un nākamajā kārtā tiksies savā starpā.

UEFA Čempionu līgas trešdienas spēļu rezultāti.

A apakšgrupa

• «CFR 1907 Cluj» (Rumānija) un Londonas «Chelsea» (Anglija) 0:0.
  • «Girondins Bordeaux» (Francija) un «AS Roma» (Itālija) 1:3. Gurkufs (18); Vučiničs (64), Žulio Baptišta (71, 83).

B apakšgrupa

• «Anorthosis Famagusta» (Kipra) un Atēnu «Panathinaikos» (Grieķija) 3:1. Hosē Sarjegi (11, s.v.), Dobrašinovičs (15), Tahers (78); Salpingidis (28-11m).
  • Milānas «Inter» (Itālija) un Brēmenes «Werder» (Vācija) 1:1. Maikons (13); Pizarro (62).

C apakšgrupa

• Lisabonas «Sporting» (Portugāle) un «FC Basel 1893» (Šveice) 2:0. Romanjoli (55), Derlejs (86).
  • Doņeckas «Shakhtar» (Ukraina) un «FC Barcelona» (Spānija) 1:2. Ilsinju (45); Messi (87, 90+4).

D apakšgrupa

• «Liverpool FC» (Anglija) un «PSV Eindhoven» (Nīderlande) 3:1. Kujts (4), Kīns (34), Džerards (76); Kēvermanss (78).
  • Madrides «Atletico» (Spānija) un Marseļas «Olympique» (Francija) 2:1. Aguero (4), Rauls Garsija (22); Njangs (16).